Ігор Вонс: Розширення спектру електронних послуг – крок до подолання корупції

Опубліковано:
17 Травня, 2017

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Ігор Вонс провів робочу нараду з обговорення питань щодо розширення спектру послуг органів державної влади в електронній формі. Зокрема, йшлося про послуги, які надаються департаментом соцзахисту облдержадміністрації та його структурними підрозділами, а також послуги з державної реєстрації актів цивільного стану, що надаються відділами ДРАЦС області, які знаходяться в підпорядкуванні Головного територіального управління юстиції.

У нараді взяли участь керівник проекту іGov в області Ірина Кельнер, керівники департаментів економічного розвитку і торгівлі та соціального захисту населення облдержадміністрації, а також представники Головного територіального управління юстиції в області.

«У сучасному суспільстві інформація стає все більш необхідним ресурсом. Виходячи з цього, нам необхідна оптимізація всіх наявних та створення нових інформаційних сервісів, щоб забезпечити максимальну можливість городянам отримувати послуги в електронній формі. Як показує досвід, впровадження, оновлення та вдосконалення елементів електронного урядування забезпечить прозорість в роботі обласної державної адміністрації, швидкість та ефективність надання послуг, а в результаті посилить вплив суспільства на прийняття владних рішень. Крім того, це суттєвий крок щодо подолання корупційної складової», – зазначив Ігор Вонс.

Як поінформувала директор департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Галина Воляник, в області (з липня 2015р.) реалізується проект щодо переведення послуг державних органів в електронну форму, інформаційне забезпечення якого здійснюється ІТ-волонтерами  проекту iGov в області.

«Для зручності та доступності для користувачів електронної системи надання послуг області, ІТ-волонтерами у співпраці з обласною державною адміністрацією створено веб-портал електронних послуг Тернопільської області. На сьогодні в форматі он-лайн через портал Ternopil.igov.org.ua для громадян і суб’єктів господарювання запроваджено 110 послуг в  електронній формі, серед яких: звернення до посадових осіб та запити на отримання публічної інформації, реєстрації/зняття з реєстрації громадян та суб’єктів господарювання, видача/заміна паспортів громадянина України (в тому числі для виїзду за кордон), послуги в сфері земельних відносин, в сфері нерухомості, отримання дозвільних документів, витягів, довідок від органів виконавчої влади тощо», – зазначила Галина Воляник.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: