Відбулися чергової матчі чемпіонату Тернопільської області з футболу. Лідери – ФК «Бережани» (вища ліга) та «Скала-Айва» зі Скали-Подільської (перша ліги) – здобули впевнені перемоги відповідно над ФК «Козова» – 4:0 та ФК «Скалат» – 4:1.

Центральним ж матчем ігрового дня можна вважати поєдинок зборівського «Колоса» та заліщицького «Прогресу». Головні події розгорнулися після перерви. На початку другого тайму Владислав Токарчук, який вийшов на заміну, обікрав зборівського оборонця, але вийшовши віч-на-віч з воротарем Русланом Мазуром не зумів поцілити в рамку воріт. Один до одного епізод повторився через кілька хвилин оборонець «Колоса» Василь Палій зіграв невпевнено, Токарчук забрав м’яча і не зближуючись з воротарем, потужно пробив під Мазуром (0:1). Гості контролювати хід гри. Ще не раз могли відзначитися Павло Чорномаз та Володимир Леськів, та все ж втримати перемогу вони не зуміли. Коли вже йшов компенсований час, після передачі з лівого краю нападу «Колоса», м’яч потрапив до ніким не прикритого в центрі штрафного майданчика Володимира Грабчака, який розібрався з кіпером «Прогресу» Іваном Мельником (1:1).

В Тернополі проведуть турнір з міні-футболу «Фінт по-сімейному»

«Колос» (Зборів) – «Прогрес» (Заліщики) – 1:1 (В. Токарчук, 53, В. Грабчак, 90+1).

Результати матчів

Вища ліга

ФК «Козова» – ФК «Бережани» – 0:4 (С. Фарботняк, 28, Б. Кучинський, 38), І. Швець, 56, з пен.), Т. Семенець, 58).

ФК «Кременець-Акадамія» – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї) – 2:3 (В. Сайчук, 28, з пен., С. Федорук, 65 – І. Кохман, 12, Р. Мельник, 63, з пен., О. Паламар, 67).

Матч «Кристал» (Чортків) – «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н.) буде зіграно в резервний день.