Дитину затиснуло дверима маршрутки №19
Хлопчика затиснуло дверима маршрутки №19. Випадок стався 8 травня о 19:20. Скарги на водія надіслали спільноті “Транспорт Тернополя” у ВК (vk.com/ternotrans) мама дитини Тетяна Питель (vk.com/id176411735), а також тітка Ксюша Питель (vk.com/id208710283).
“Сьогодні о 19:20 мого племінника притиснуло дверима маршрутки. Люди виходили, а ми заходили. Ми якраз стали на другу сходинку, як шофер закрив двері. Вся сторона дитини була притиснута. Люди наробили галасу, тому шофер відкрив двері. Дитина була перелякана. Після того, як ми доїхали до нашого дому і вийшли з маршрутки, шофер вийшов обурений і з претензіями, що ми неправильно заводили дитину в маршрутку і що це ми винні”, – написала Ксюша Питель.
Про це в спільноті “Бойкот маршруток у Тернополі” пише Антон Марчевський.
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина