Кримінальне провадження за фактом крадіжки слідчі Бережанського відділу поліції розпочали щодо 63-річного жителя села Стриганці. Зловмисник привласнив металеві ворота недіючого підприємства, що в селі Рекшин.
Про крадіжку правоохоронцям повідомили місцеві жителі. Оперативно-профілактичними заходами поліцейські встановили особу злодія. Як з’ясувалося, житель сусіднього села вирішив чужою власністю полагодити власну огорожу. На місці розпиляв ворота та підводою завіз на господарство до тестя. Там і знайшли крадене поліцейські.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Щодо зловмисника розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.