Мітинг-реквієм з нагоди 31-ої річниці Чорнобильської катастрофи відбувся біля меморіального комплексу «Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань», що у парку Національного відродження.
Священнослужителі християнських церков відправили панахиду за загиблими ліквідаторами аварії на ЧАЕС,а представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Участь у заході взяв міський голова Тернополя Сергій Надал. Згадуючи події, які призвели до катастрофи та байдужість радянської влади, очільник Тернополя висловив слова вдячності людям, які пройшли чорнобильське пекло 31 рік тому.
Читайте також
– Міська рада співпрацює з організацією чорнобильців, періодично зустрічаємося з представниками організації, обговорюємо їх проблеми та шляхи вирішення на місцевому рівні, – розповідає очільник Тернополя. – Цього року ми збільшуємо допомогу постраждалим від Чорнобильської аварії, плануємо їм виділити квартири, передбачаємо у міському бюджеті кошти на отримання безкоштовних ліків, а також досягнено домовленість з перевізниками, що вони перевозитимуть у громадському транспорті чорнобильців І-ІІ категорії на пільгових умовах.