26 та 27 квітня у Тернополі буде припинене водопостачання. Про це повідомили в міській раді. Води не буде у зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж.
Водопостачання буде припинено у мікрорайонах «Пронятин», «Кутківці», «Дружба», «Східний», «БАМ», «Аляска», «Сонячний», «Березовиця» та у довколишніх селах.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
З 27 квітня в окремих частинах мікрорайонів може з’явитися вода з підвищеним вмістом хлору, тому вона буде непридатною для вживання в питних цілях чи для приготування їжі.
З пониженим тиском вода подаватиметься у помешкання жителів вулиць Оболоня, Бродівська, Лук’яновича, Стадникової, Чернівецька. Сонячна, Новосонячна, Дівоча, Малишка, Клінічна.
З водою залишаться мешканці центральної частини міста, мікрорайонів «Новий світ» і «Старий парк», вулиці Текстильна, 2-22 та Поліська (промислова зона), а також проспект Злуки, 1-25 (непарна сторона).
Повністю водопостачання буде відновлене вранці, 28 квітня.