Автомобіль Jeep Grand Cherokee, який мав ушкодження з правого боку, що свідчило про можливу причетність до ДТП, патрульні помітили 22 квітня, близько 15 години, на проспекті Злуки.
Патрульні зупинили транспортний засіб, щоб перевірити документи. Під час спілкування з 22-річним водієм у інспекторів виникла підозра, що він перебуває у стані наркотичного сп’яніння. Однак від освідування громадянин відмовився.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Під час перевірки документів та звірки номерів вузлів та агрегатів у патрульних виникла підозра, що ідентифікаційний номер рами автомобіля може бути змінений кустарним способом та табличка-ідентифікатор зміщена і закріплена не заводом-виготівником.
Відтак патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу. Автомобіль евакуйовано на арештмайданчик.