В Тернополі стартував міжнародний фестиваль-конкурс «Я там, де є благословення». Цікаво, що зареєструвалися на цей захід близько 600 учасників, серед яких є колективи з Польщі, Нігерії та Замбії. Найбільше колективів – з України.
У номінації малі вокальні групи зареєструвалося 46 учасників, а на виступи хорів – близько 20.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Головою журі буде виконавчий директору Національного Заслуженого Академічного українського народного хору України імені Верьовки Ігор Курилів.
Конкурс проходить за підтримки міського голови Сергія Надала.
Читайте також
– Фестиваль духовної пісні вже всьоме відбувається у Тернополі, він став справжньою духовною традицією нашого міста, – зауважив очільник Тернополя. – Без цього фестивалю духовної пісні вже важко уявити Тернопіль, як і без духовності – український народ. Дякую організаторам і духовним наставникам, що долучилися до цього дійства!.
Виступи колективів відбуватимуться у Драматичному театрі та Українському домі «Перемога», а офіційне закриття, гала-концерт та нагородження переможців заплановане у суботу, 22 квітня о 15.00 год. у філармонії.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/650x480/2017/04/21/c61ee7228798d0a54974bd8558df07b7.jpg)