За участі кременчан видано новий науковий збірник про ідеолога Українського Православ’я

Опубліковано:
21 Квітня, 2017 о 20:43

У тернопільському видавництві «Терно-граф» вийшов друком науковий збірник за редакцією доктора  філософських наук Анатолія Колодного та кандидата медичних наук Петра Мазура під назвою «Арсен Річинський у житті Заславщини і в контексті української науки». Наукове видання вміщує матеріали ІХ Річинських читань із міжнародною участю «Арсен Річинський та Заславщина», присвячених 60-літтю пам’яті Арсена Річинського та 100-річчю відкриття Ізяславської районної лікарні, котрі відбулися в місті Ізяславі  Хмельницької області 8 грудня 2016 року.

Як повідомив Петро Тимощук, завідувач бібліотеки Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського, в збірнику розміщені наукові розвідки з історії Ізяслава й Ізяславщини, життєво-біографічні інформації про А. Річинського, дослідження його наукового спадку, інформації з життя медичного училища імені Арсена Річинського, праці учнів шкіл Ізяславщини, членів Малої Академії наук про життя та громадсько-просвітницьку діяльність Арсена Річинського на Заславщині, під час роботи в місцевій лікарні в період із 1917 до 1920 року.Читайте також

У Кременці поляки допомагають створювати реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими можливостями

Серед авторів  робіт збірника – відомі  науковці: доктори  філософських наук Анатолій Колодний, Петро Кралюк, Петро Яроцький, Олександр Саган, доктор медичних наук Михайло Андрейчин, доктор історичних наук  Елла Бистрицька, кандидати медичних наук  Петро Мазур та Ярина Йосик, кандидат фізико-математичних наук із Білорусі Олександр Ільїн та інші.

Завершує збірник словом від рідних онука Арсена Річинського – Наталія  Сєвєрянова-Куц (на знімку), яка проживає разом із батьками у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

З матеріалами збірника можна ознайомитись у бібліотеці Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського.

 Ікона святого сповідника Арсена в Церкві Різдва Христового (Тернопіль).

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: