Шановні жителі Чорткова, 21 квітня на території районного центру проводитимуться навчання правоохоронців із протидії ймовірним диверсійно-терористичним загрозам.
За участі органів влади та місцевого самоврядування підрозділи СБ України, ГУ Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії та Збройних Сил України відпрацьовуватимуть навчальні завдання з нейтралізації умовної диверсійно-терористичної групи.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Просимо краян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та закликаємо громадян зберігати спокій у випадку потрапляння у їх поле зору озброєних правоохоронців, що відпрацьовуватимуть навчальні вправи.
Принагідно нагадаємо, що у Тернопільській області встановлено «сірий» рівень терористичної загрози, що обумовлює необхідність проведення навчань в умовах наближених до реальних.