Інцидент стався у Підгайцях. Двоє молодиків вдерлися до будинку 22-річного жителя райцентру і нанесли йому тілесні ушкодження.

Конфлікт між потерпілим і нападниками розгорівся напередодні. Вони банально не змогли розминутись на вулиці. 21-річний підгаєччанин разом з 27-річний жителем села Гайворонка Теребовлянського району так затаїли образу, що вирішили помститися кривдникові.

Дізнались, де він живе та почали стукати в двері. Оскільки ніхто не відчиняв, то парубки вибили їх. Почали гамселити не лише господаря, а й дружину та гостей. Хтось із присутніх викликав поліцію. Проти хуліганів відкрито кримінальне провадження.

За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
50 бригада
12:32, 4 Квітня, 2026

Шлях «Скіфа»: як колишній спецпризначенець поліції став «богом війни» та очолив артилерійську батарею

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: