Гуманітарна організація Червоний Хрест відзначила 99-річчя. Діяльність спільноти ґрунтується на захисті людського життя, здоров’я та допомоги обездоленим.
Міську організацію Червоний Хрест від імені громади Тернополя привітав очільник міста Сергій Надал.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як зазначив міський голова, робота у Червоному Хресті – це здатність людей безкорисливо виконувати роботу на благо іншої людини у дусі братерства між людьми.
І саме тому допомогу цієї організації, добре знають, відчувають та шанують тернополяни.
– З нагоди свята Тернопільська міська рада щиро дякує Товариству Червоного Хреста за співпрацю у різних проектах. Вірю, що організація надалі зміцнюватиме свої позиції у Міжнародному русі Товариства Червоного Хреста,- зазначив очільник міста.