У Тернополі відкрили четверту поліцейську станцію. У приміщенні, за кошти міського бюджету, проведено ремонт, перекрито дах, закуплено нові меблі, сейфи та комп’ютери.
Правоохоронці, які там працюватимуть, будуть приймати заяви, скарги, виїжджатимуть на місце події, проводитимуть профілактичну роботу та надаватимуть інші поліцейські послуги. Працюватиме станція цілодобово.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
«Відкриття поліцейських станцій – це найкращий приклад співпраці правоохоронних органів та міської ради, адже у місті діє програма «Безпечне місто», яка передбачає фінансову, технічну та матеріальну підтримку правоохоронних органів для того, щоб наше місто було максимально безпечним, – каже Сергій Надал. – Зазначу, що у планах міської ради – проведення додаткового благоустрою пішохідної та проїжджої частини біля цієї поліцейської станції, щоб створити комфортні умови працівникам».
Нагадаємо, що у Тернополі також працюють поліцейські станції на вулиці Дружби, 7, на залізничному вокзалі та ринку.