Передати пас легенді іспанського футболу на Великодні свята мали нагоду діти з Тернопільщини. Майстер-класи у футбольній майстерності для них проводили екс-гравці «Реал Мадриду», які вперше завітали в Західну Україну, – пише БезТабу.
Протягом 17-18 квітня в Тернопільській області гостюють зірки іспанського ФК «Реал» Франсіско Павон та Іван Перес. Футболісти приїхали на запрошення нового голови обласної Федерації футболу, народного депутата Тараса Юрика. У перший день візиту іспанці провели майстер-класи для майбутніх професіоналів цієї гри на стадіонах Збаража та Великогаївської громади. А у вівторок навчатимуть футбольним тонкощам дітлахів у Чорткові та Зборові
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами голови обласної Федерації Тараса Юрика, це лише початок змін у футбольному житті краю. Далі в планах не тільки запрошувати професіоналів вищого рівня, а й організувати школу футболу, завдяки чому у області виростатимуть аси улюбленого спорту мільйонів людей.