12 квітня Тернопільський козацько-десантний екологічний осередок імені Дмитра Вишневецького відправився у зону АТО. Учасники організації завезуть бійцям допомогу, яку зібрали, за сприяння Тернопільської міської ради, небайдужі тернополяни та школярі ЗОШ №17.
Зазначимо, що напередодні учні школи №17 провели благодійний ярмарок, виручені кошти з якого передали козацько-десантному осередку.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Натомість останні організували для школярів патріотичні майстер-класи, показали різні види зброї та частували польовою кухнею.
– Така співпраця – це хороший приклад єднання поколінь, патріотичне виховання підростаючого покоління, – зазначив очільник Тернополя. – Хочу подякувати усім, хто долучився до цієї акції та збору продуктів, у першу чергу, школярам та небайдужим тернополянам. Адже лише спільними зусиллями ми зможемо перемогти.