З настанням сприятливих погодних умов у Тернополі розпочалися ремонтні роботи прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, тротуарів та доріг.
Під час першого у цьому році ранкового об’їзду очільник Тернополя побував на проспекті Степана Бандери, 76, щоб перевірити стан ремонтних робіт на цій прибудинковій території.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– У першу чергу ремонтні роботи відновилися на тих об’єктах, які були розпочаті минулого року, – розповідає міський голова. – Зокрема, минулого року у дворі на пр. Степана Бандери, 76, було облаштовано тротуар та вкладено бордюрний камінь. Наразі ж до Великодніх свят у цьому дворі буде облаштоване щебеневе покриття, а роботи з асфальтування підрядна організація виконає після свят.