Поступове скорочення і постійні експерименти, які проводяться над областю – неприпустимі – Олег Сиротюк

Опубліковано:
13 Квітня, 2017 о 11:43
За ініціативи фракції ВО «Свобода» у Тернопільській облраді на розгляд сесії було винесено звернення до керівництва держави щодо фактичного припинення діяльності управління Нацбанку в Тернопільській області.

Автори звернення наводять проблеми, які тягне за собою ліквідація філії та вимагають це рішення скасувати.«Рішення прийнято поспішно і необґрунтовано. Не розроблена нормативно-правова і не підготовлена матеріально-технічна база для проведення уповноваженими банками або іншими організаціями операцій по зберіганню резервних фондів готівки Національного банку України та випуск її в обіг вищевказаними установами», – йдеться у зверненні депутатів.

Як зазначив голова фракції ВО «Свобода» Олег Сиротюк, перші рішення і сам процес ліквідації філії не був відкритим та публічним, а тому депутатам довгий час не було про нього відомо. Як результат, з 1-го квітня частина працівників управління Нацбанку в Тернопільській області уже розраховані і відділу грошового обігу припинив роботу. «Свободівець» зауважив, що у цьому питанні більшу ініціативу мала би проявити влада на місці – в області.

– Ми вважаємо, що керівництво області має докладати більше зусиль, аніж просто писати листи до центральної влади, адже має можливість спілкуватися з ними напряму, в парламенті є багато ваших однопартійців, у вас коаліція, вас постійно збирають на ради регіонального розвитку, де можна не просто писати листи, а вживати дієвих заходів для захисту інтересів області. Поступове скорочення і постійні експерименти, які проводяться над областю – неприпустимі, – наголосив Олег Сиротюк.

На думку політика, такий крок як ліквідація філії Нацбанку є черговим кроком до перетворення Тернопільщини у провінцію. Тому депутати від імені громади, яку вони представляють, повинні продемонструвати категоричну позицію з цього питання і зберегти відділення та робочі місця, які воно забезпечує.

Додамо, що проблемо ліквідації тернопільської філії у стінах Верховної Ради озвучив і народний депутат від ВО «Свобода» Михайло Головко, який у своїй заяві закликав це рішення скасувати та відновити роботу управління.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: