Про злодіїв, які зливають пальне з чужих автомобілів, повідомляють мешканці вулиці Бережанської. Хтось небайдужий навіть роздрукував оголошення і почепив на інформаційних дошках.
Як повідомляють мешканці, окрім того, в їхньому дворі неодноразово обкрадали автомобілі посеред ночі. Минулого року розбивали шибки і витягували з салону цінні речі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера