Про те, що пішохідний перехід по вулиці Євгена Коновальця, поблизу магазину “Апельсин”, є небезпечним та не відповідає державним будівельним нормам, написала нещодавно в електронній петиції Наталія Фірута, – пише Доба.
Тернопільський депутат Назар Зелінка пише у “Фейсбуці”, що звертався з цією проблемою до міського голови 22 липня минулого року.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
— У відповідь прийшов лист, що Управління Житлово Комунального Господарства планує облаштувати перехід у 2017 році. Сподіваюся, що комунальники виконають обіцянку, а дана петиція стане ще одним доказом актуальності даного питання, — йдеться в повідомленні.