Три неприємні підвищення тарифів для тернополян – це підняття тарифів на газ, воду та вивезення сміття, – пише Тернопіль Наживо.
З 1 квітня вартість послуги з вивезення сміття у Тернополі зросте на 20% для тернополян, яких обслуговує ПП «Екотерн», на 21% – для тих, кого обслуговує «КварталЛ», та на 14% – для тих, кого обслуговує ДП «Альтфатер». Рішення стає чинним з 1 квітня 2017 року.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Вартість за куб води з 1 квітня у Тернополі збільшується на 14%. Таким чином , водопостачання та водовідведення для мешканців багатоквартирних будинків Тернополя становитиме 13 гривень 7 копійок, а для тих, хто мешкає у приватних домівках – 12 гривень 24 копійки.
Читайте також
З 1 травня буде впроваджена абонплата за газ. Тариф на послуги розподілу природного газу в м. Тернополі та Тернопільському районі для побутових споживачів (населення) становить 0,01108 грн. за 1 м.куб. на годину без ПДВ, для непобутових споживачів – 0,03087 грн. за 1 м.куб. на годину без ПДВ.