Водночас саму команду зберегти вдалося. Відтоді «Нива» грає у чемпіонаті Тернопільської області, а також у аматорській футбольній лізі України. Тернопільська «Нива» планує повернутися у професіонали та вже оформлює заявку на участь у Другій лізі, повідомляє tv4.te.ua.
З гравців «Ниви», яка колись грала у Першій лізі, залишились лише Віталій Бадло та Ігор Кохман. Команду продовжує тренувати Петро Бадло. Наразі «Нива» награє склад у товариських зустрічах із суперниками різного рівня.
Перегляньте також:
- У Шумській громаді відбулися спортивно-тренувальні збори
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
Читайте також
9 квітня «Нива» зіграє перший офіційний весняний матч у аматорському чемпіонаті України. Там завдання потрапити в четвірку кращих. Головною метою на 2017 футбольний рік є повернення у професійний футбол.