Запрошуємо взяти участь в Освітньому форумі «Упровадження курсу «Фінансова грамотність» в навчально-виховний процес у контексті змін сучасної освіти»

Опубліковано:
31 Березня, 2017

3 квітня 2017 р. в Тернопільському національному економічному університеті буде проходити Освітній форум «Упровадження курсу «Фінансова грамотність» в навчально-виховний процес у контексті змін сучасної освіти», який організовують факультет фінансів, кафедра фінансів ім. С.І. Юрія і Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Мета форуму – обмін досвідом у сфері викладання дисципліни «Фінансова грамотність», а також підвищення рівня компетенції вчителів в управлінні особистими фінансами, формуванні відповідальної фінансової поведінки та вмінні приймати обдумані фінансові рішення. На заході буде представлено стан фінансової грамотності населення в Україні та регіоні, особливості викладання дисципліни «Фінансова грамотність» у молодших і старших класах, проведено тренінг «Фінансові піраміди: вид шахрайства чи спосіб заробітку?». Також планується обговорити навчальні програми та просвітницькі проекти, спрямовані на підвищення компетенції молоді стосовно управління особистими фінансами.

Читайте також

В Тернополі висадять алею сакур

До участі у форумі запрошуються викладачі та студенти економічних вузів, вчителі загальноосвітніх шкіл, які викладають дисципліну «Фінансова грамотність», учні старших класів, а також інші зацікавлені особи.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Любов Зубчук
15:20, 20 Травня, 2024

Любов Зубчук: «Я не шкодую, що залишилася у водоканалі, бо люблю свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: