Тернопільська «Свобода» вимагає невідкладного розгляду на колегії ОДА та сесії облради питання фактичного припинення повноцінної діяльності Управління НБУ в Тернопільській області

Опубліковано:
24 Березня, 2017 о 17:43
Фракція ВО «Свобода» в Тернопільській обласній раді звернулася до голови Тернопільської ОДА Степана Барни та голови Облради Віктора Овчарука щодо невідкладного скликання колегії облдержадміністрації та сесії облради і розгляду питання фактичного припинення повноцінної діяльності Управління Національного банку України в Тернопільській області.

Рішення Правління НБУ від 5 жовтня 2016 року «Про пілотний проект у Житомирській та Тернопільській областях з реалізації Концепції організації готівкового обігу в Україні» та Рішення Правління НБУ від 1 лютого 2017 року «Про внесення змін до структур Департаменту грошового обігу Департаменту інформаційних технологій і чисельності працівників окремих структурних підрозділів центрального апарату НБУ» призвело до цілого ряду негативних наслідків як для жителів Тернопільської області так  і для банківських установ.Постійне скорочення функцій територіальних управлінь НБУ, зокрема у сфері банківського нагляду, валютного контролю, грошово-кредитних відносин, а тепер повне закриття підрозділу готівкового обігу НБУ в Тернопільській області, яке проходить без погодження місцевих органів влади та широкого інформування громадян свідчить про повне ігнорування інтересів жителів Тернопільської області.     

«Закриття відділу готівкового обігу Управління НБУ в Тернопільській області – це черговий експеримент, який проводить центральна влада над тернополянами. Вже третій рік триває скорочення функцій територіальних підрозділів НБУ, останні ж рішення призведуть до скорочення працівників, погіршення надання послуг громадянам, ускладненням діяльності банківських установ. Тернопільська «Свобода» вимагає негайного реагування місцевої влади на спроби Гонтарєвої та правління НБУ перетворити Тернопілля на провінцію»- зазначив голова фракції ВО «Свобода» в Тернопільській облраді Олег Сиротюк.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: