Соціальні мережі й Інтернет-портали складають серйозну конкуренцію друкованій пресі, – констатували представники ЗМІ різних регіонів України у Тернопільському прес-клубі. Щоб вижити у теперішні часи, необхідне фінансування й команда професіоналів, – пише За Збручем.

Журналісти Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Одеської, Харківської, Сумської й Тернопільської областей зібралися у тернопільському прес-клубі, щоб обговорити сучасну медійну ситуацію. У представників ЗМІ хвилювання викликає процес роздержавлення ЗМІ й масова популяризація соціальних мереж, які складають конкуренцію навіть авторитетним виданням.«Багато газет вже випробували на собі процес роздержавлення. Відчули всі його особливості. Є дуже багато ризиків зникнення цих газет. При мізерному фінансуванні виживати надто складно. А ще таке явище, як конкуренція. Нині навіть звичайні соцмережі складають конкуренцію газетам, оскільки по соцмережах інформація поширюється дуже швидко, охоплює велику аудиторію. У цьому програють навіть Інтернет-видання. Актуальним залишається питання правдивості та об’єктивності, ці принципи журналістики дуже часто порушуються сучасними ЗМІ. Тобто є над чим працювати. Але у будь-якому випадку, одне з найважливіших речей – це професіоналізм», – відзначила журналіст Віра Касьянова.

Представники ЗМІ різних регіонів України дійшли висновку, що для успіху необхідне добре фінансування і команда професіоналів, які мають бажання працювати.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мирослав Домбрович
20:02, 14 Липня, 2024

Мирослав Домбрович: «Ворог розуміє лише силу, тому нам треба зміцнюватися та давати відсіч»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: