Свідомий «свободівець» здогадався, чому «виплив» скандал з Генпланом Тернополя
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 16 Лютого, 2017 о 14:43
Депутат Тернопільської обласної ради від ВО “Свобода” Володимир Бобко, про принциповість і безкориливість якого говорять всі, висловив на своїй сторінці в соціальні мережі сенсаційне припущення, чому так критично постала зараз проблема Генерального плану Тернополя.
“Зараз на постійній “екологічній” комісії Тернопільської обласної ради серед інших розглядається також і лист керівника всєя садопомочі, головного сміттєносного мера всія України, Сміттєвого, від 23 січня 2017 року №001-вих-9 щодо допомоги м. Львів у захороненні частини твердих побутових відходів
Читайте також
Так от чого тернопільська садопоміч із сателітами забурлила, та намалюйте вже їм на тому генплані клаптик для львівського сміття і нехай заспокоються.
Чи так сморід чи інакше…
ПМ Чи може таки ніяких перемовин із шантажистами?” – пише депутат.
Є над чим подумати…
23:12, 29 Жовтня, 2025
22:13, 25 Жовтня, 2025
21:13, 19 Жовтня, 2025