8 лютого на дорогах Тернополя та області — ожеледиця. Місцями пориви східного вітру 15-20 м/с, хуртовини. Вночі місцями сильний сніг. Про це інформує начальник Тернопільського обласного центру з гідрометеорології Степан Софінський.
Крім того, впродовж 8-9 лютого на Дністрі в ділянці Заліщики-Рухотин зберігатиметься небезпека утворень заторних скупчень льоду з різким підвищенням рівнів води орієнтовно на 1-2,5 м
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера