Одного з керівників Чортківського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Тернопільщини викрила на хабарництві. Затримали хабарника працівники СБУ спільно з військовою прокуратурою, – пише Доба.
Здирник вимагав у місцевого мешканця 30 тисяч гривень за закриття виконавчого провадження щодо примусового стягнення з нього боргу у розмірі близько 60 тисяч гривень.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Правоохоронці затримали хабарника у робочому кабінеті під час передачі хабара.