За ніч патрульні склали вісім протоколів на нетверезих водіїв

Опубліковано:
14 Січня, 2017 о 19:31

За минулу ніч патрульні склали 8 протоколів на водіїв за керування в стані сп’яніння, один з них – за керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння.

Читайте також

Поліція Тернополя розшукує експерта з інформаційних технологій

Четверо з нетверезих водіїв пройшли огляд на місці. Найбільший позитивний результат – 1,6 проміле алкоголю в крові, що у 8 разів перевищує норму.

Як наголошують патрульні, у вихідні та святкові дні кількість нетверезих водіїв значно більша, ніж у робочі дні. За словами інспекторів, нетверезі водії агресивні, стараються уникнути відповідальності.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
"Радий, що зумів на такій ноті завершити цю Олімпіаду", - біатлоніст Віталій Мандзин з Тернопільщини
10:17, 21 Лютого, 2026

“Радий, що зумів на такій ноті завершити цю Олімпіаду”, – біатлоніст Віталій Мандзин з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: