Старт і кінець канікул у всіх навчальних закладах цьогоріч однаковий, повідомляють у Тернопільській міській раді. Відпочиватимуть діти 16 днів: з 31 грудня 2016 року до 15 січня 2017 року, – пише Без Табу.
У зв’язку з оголошеним на минулому тижні триденним карантином, також запровадили «відробки» щосуботи пропущених занять.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Попри завершення загальноміського карантину, комісія з надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради залишила право директорам шкіл самостійно оголошувати про закриття окремих класів на карантин, якщо на заняття не ходить понад 20% учнів.