З дивовижним палацом на Тернопільщині чиновники ніяк не можуть дати собі ради

Опубліковано:
18 Листопада, 2016 о 10:43

До 30 листопада продовжено архітектурний конкурс щодо палацово-паркового комплексу графа Бадені.

З цього питання відбулася нарада у заступника голови обласної ради Любомира Крупи. Тернопільська обласна рада є замовником конкурсу на  кращу  проектну пропозицію  з  реставрації  та пристосування палацово- паркового комплексу   графа   Бадені  (пам. арх. ох. № 58М) під культурно-освітній об’єкт в смт Коропець Монастириського  району   Тернопільської області.  На пропозицію Тернопільської обласної організації Національної спілки архітекторів України (як організатора конкурсу) до  30  листопада  2016 року продовжено крайній термін подання проектів  для участі  у цьому конкурсі.

Читайте також

Вишнівецький палац, «власною персоною», запрошує на святковий бал 14 жовтня
14 серпня – Свято Червоногородського замку
Палац на Кременеччині, який 140 років тому придбав російський граф, й нині радує око

Оголошення результатів Конкурсу, нагородження переможців відбудеться  9  грудня  2016 року.

Конкурс проводиться в один тур. За необхідності, визначеної журі Конкурсу та погодженою з організатором Конкурсу, після підбиття результатів Конкурсу, організатором Конкурсу може бути прийняте рішення про проведення другого туру Конкурсу. Другий тур матиме формат замовленого Конкурсу, до участі в якому будуть запрошені визначені журі Конкурсу та відібрані фіналісти Конкурсу.

Читайте також: На Тернопільщині розслідують, чи законно ремонтували дороги

 Учасниками Конкурсу можуть бути окремі фахівці або авторські колективи дипломованих професійних архітекторів, студенти архітектурних навчальних закладів, які здобувають відповідну кваліфікацію. Преміальний фонд Конкурсу складає  50 000 гривень, з яких: перша премія – 20 000 гривень, друга  премія – 15 000 гривень, третя  премія –  10 000 гривень, фонд заохочувальних  премій  – 5 000 гривень. Перша  премія надає пріоритетне право на укладення договору на виготовлення проектної документації стадії проектування.

З програмою та умовами Конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті замовника Конкурсу – Тернопільської обласної ради – http://te-rada.org/ , а  також  у відповідального секретаря Конкурсу Королюка Олександра Володимировича за адресою: 46021, м. Тернопіль, вул. М.Грушевського,8, оф.418,тел.25-46-43.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: