У неділю, близько 11-ї години ранку, на службу 102 зателефонував заявник і повідомив, що дав перехожому подзвонити зі свого мобільного, а той його не повернув. Заявник детально описав особу, яка вчинила дане правопорушення. Патрульні почали шукати підозрюваного.
Один з екіпажів помітив правопорушника на проспекті Злуки. Патрульні відразу його затримали. Хлопець зізнався у скоєному. Полісмени доправили його до відділку поліції.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Також з’ясувалося, що сам заявник перебуває у розшуку за ст.185 ККУ – крадіжка. Обох полісмени передали слідчому.