Депутати Тернопільскої міської ради Олег Нитка і Назар Зелінка, а також народний депутат України Тарас Пастух відвідали у Львові презентацію інноваційних засобів навчання. Тернопільских обранців приємно вразило, що багато чого з представленого обладнання українського виробництва.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Провели зустрічі з керівниками ряду управлінь Львівської міської ради. Є чому повчитися…” – пише Олег Богданович на своїй сторінці ФБ.
Приємно вражає бажання вчитися і переймати інноваційний досвід для свого міста. Серед депутатів ТМР мало хто може похвалитися дійсно потрібною і корисною активністю. Власне тут є чому повчитися, але всеж із застереженням потрібно ставитися до досвіду міського голови Львова. Такий досвід Тернополю навряд чи потрібний…