Повідомлення від невідомого надійшло о 23.40 26 жовтня в чергову частину Борщівського райвідділу міліції.
Чоловік телефоном заявив, що член виборчої дільниці, яка розміщена в приміщенні будинку культури села Стрілківці, Борщівсього району, пропонувала тисячу гривень за голос на користь одного з кандидатів вибочих перегонів.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, яка опитала людей. Інформація не підтвердилася, але дане повідомлення буде розглядатися в порядку закону України “Про звернення громадян”.