Факт крадіжки задокументували працівники Тернопільського РУП вчинений щодо мешканки міста 1998 року народження. Дівчина позбулася гаманця з чималою готівкою.
Заявниця розповіла, коли вона перебувала на зупинці громадського транспорту, поблизу центрального автовокзалу, до неї підійшли невідомі та попросили допомогти їм матеріальні. Дівчина відмовила та сіла в маршрутку. Вже при виході з салону автобуса вона виявила, що з сумки зник її гаманець з документами та готівкою в розмірі 2500 гривень. За допомогою вона звернулася до поліцейських.
Перегляньте також:
- Тернопільський музей отримав експонати що нагадують про боротьбу кримськотатарського народу
- В’ячеслав Негода став на бік Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької
Проводяться оперативні заходи, аби розшукати причетних осіб.
Правоохоронці розповідають, що найпоширенішими місцями скоєння кишенькових злочинів – громадський транспорт або його зупинки, магазини та ринки.
Як правило, предметом крадіжок є телефони, гаманці з грошима та особисті речі потерпілих. Викрадене майно, крадії реалізовують випадковим перехожим в ломбарди за заниженою ціною, аби якомога швидше виручити готівку.
Зазвичай, злодії уважно спостерігають за ймовірними жертвами, звертаючи увагу, куди і що вони поклали, аби потім без труднощів вчинити протиправне.
Найбільша частина кишенькових крадіжок відбувається в громадському транспорті. Велику роль відіграє кількість пасажирів та час в яких здійснюється проїзд. Постійний рух громадського транспорту дає можливість кишеньковим злодіям швидко зникнути.
Заходячи у переповнену маршрутку, пам’ятайте – це найнебезпечніший момент втратити майно. Саме під час заходу до транспорту крадіям легше за все обікрасти жертву. Цей прийом професійні злодії називають “підсадом”.
Поліцейські вкотре звертаються до краян, та нагадують правила безпеки, аби вберегти майно від рук зловмисників.
.
• намагайтеся не носити із собою великі суми грошей;
• не тримайте значну суму грошей в одному місці;
• пам’ятайте і тримайте під контролем ті місця, де зберігаєте гроші;
• не кладіть гаманець, мобільний телефон у відкриту сумку, краще зберігати майно в невеликій сумці з ручкою через плече та носити її так, щоб була попереду корпуса, в полі зору;
• не кладіть гаманець на саме дно сумки, оскільки можуть прорізати;
У разі якщо ви все таки потерпіли від рук невідомих, не зволікайте, телефонуйте в поліцію. Інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.