«Золото» для України: студентка ЗУНУ тріумфувала на Балканському чемпіонаті з кросу

Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій відбувся у місті Бейле-Фелікс (Румунія).

Опубліковано:
14 Листопада, 2025 о 11:43
змагання
Команда національної збірни України з легкої атлетики

Команда національної збірни України з легкої атлетики теж взяла участь. 

У складі української команди студентка-магістрантка юридичного факультету Тетяна Когут здобула перше командне місце серед жінок (молодь U23) у змаганнях з кросу на дистанції 6 кілометрів.



змагання
Команда національної збірни України з легкої атлетики

«Виступ Тетяни Когут вкотре довів, що навіть у непростих умовах наші атлети здатні досягати вершин і гідно представляти Україну на міжнародній арені», – зазначають на сайті вишу.

Адміністрація університету привітала спортсменку та її наставників з успішним виступом, а також подякували Збройним Силам України за можливість тренуватися, виступати та прославляти нашу державу у світі.

змагання
Українська збірна тріумфувала на Балканському чемпіонаті з кросу

Читайте також: У ЗУНУ вшанували захисників акцією «Зупинись. Згадай. Вшануй»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ЗУНУ, #крос, #Тетяна Когут, #українська збірна, #чемпіонат
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Андрій Крутогузенко
18:20, 10 Листопада, 2025

«Я знав, що моя присутність потрібна»: історія офіцера 71-ї єгерської бригади

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: