На сайті тернопільського ЗМІ опубліковагне повідомлення від читача, який зіткнувся з дивною ситуацією при спробі зняти готівку у банкоматі Приватбанку:
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Із сьогоднішнього дня в банкоматах ПРИВАТБАНКу можна зняти лише 190 грн. Якщо врахувати, що банкомати наразі “заряджені” 100 гривневими купюрами, то більше 100 грн зняти НЕ можливо !!!”