І знову скандал з бюлетенями. 22 жовтня представники сільської виборчої комісії, отримавши виборчі бюлетені, що надійшли з ТВК, виявили, що в бюлетені з виборів селищного голови допущена помилка в особистих даних кандидата від «Народного контролю» Костюка Іллі.

 Цілком ймовірно, що ця помилка суто технічна. Але, якщо припустити, що виборці проголосують саме за цього кандидата від «Народного контролю», то головою селищної ради він не зможе стати, оскільки голосування з використанням бюлетенів з неправильними особистими даними, буде визнано недійсним. За вимогою  представників «Народного контролю»  територіальна комісія прийняла рішення про передрук бюлетенів.

 

Костюк Ілля – наймолодший із кандидатів на посаду селищного голови Великої Березовиці. Представнику політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» – 23 роки. Проте, як виявилося, молодість, енергійність і принциповість юнака з освітою Познанського економічного університету та Тернопільського національного економічного університету становить  загрозу для певних сил, які, ймовірно, не бажають допустити, щоб вибори у Великій Березовиці пройшли чесно.

 

«Громадський рух «Народний контроль», коментуючи подію, звертає увагу громади на те, що ситуація з помилкою в особистих даних кандидата від «Народного контролю» – не рядовий випадок, а ще один в ланцюгу перешкод і можливих фальсифікацій, які створюються на шляху до того, щоб нові обличчя – громадські активісти, журналісти, учасники АТО, волонтери – були в місцевих радах і контролювали владу.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: