Знову судовий процес: Михайло Головко бореться за поновлення на посаді
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 1 Жовтня, 2024 о 18:10
Поки Тернопільська обласна рада оскаржує у Верховному суді рішення про поновлення Михайла Головка на посаді голови облради, розпочався новий судовий процес щодо його другого поновлення.
Підготовче засідання у справі про відновлення Головка на посаді провели в Тернопільському окружному адміністративному суді. Сам позивач на засіданні не був присутній, а його адвокат Володимир Скок роз’яснив суть позову через відеозв’язок.
— Позивач просить визнати протиправним і скасувати рішення Тернопільської обласної ради від 1 серпня 2024 року № 1049 про його звільнення з посади голови облради, поновити його на посаді з 27 жовтня 2023 року та стягнути середній заробіток за період з 2 серпня 2024 року до дати рішення суду. Крім того, просить негайного виконання рішення суду в частині поновлення на посаді та виплати заробітку за один місяць, — повідомив суддя Петро Баб’юк.
Суддя запропонував сторонам вирішити спір через примирення, але вони відмовилися. Під час засідання суду обидві сторони представили письмові докази. Наступне слухання відбудеться 23 жовтня о 10:30.
Вперше позов Головка про поновлення розглядався після його звільнення 26 жовтня 2023 року. Суд відмовив у задоволенні позову, але апеляційний суд Львова 1 серпня 2024 року задовольнив скаргу, поновивши Головка на посаді та зобов’язавши виплатити 591 024 грн зарплати за вимушений прогул. Однак того ж дня депутати знову звільнили Головка, і це рішення він тепер оскаржує.
17:08, 28 Листопада, 2025
12:44, 24 Листопада, 2025
23:46, 21 Листопада, 2025