«Хлібина для бандерівця». Таку назву має нова книга відомого тернопільського письменника, редактора, журналіста і краєзнавця Богдана Мельничука, яка щойно вийшла друком у видавництві «Навчальна книга – Богдан». Це перша «ластівка» видавничого проекту очільника Тернопільської організації Національної спілки письменників України Олександра Смика. Видано за фінансової підтримки Тернопільської міської та обласної рад, Тернопільської обласної адміністрації. На думку Олександра Смика, бібліотеки і їхні читачі повинні мати у своєму розпорядженні особливу письменницьку книгу. Що це таке? Кожний письменник, який живе на Тернопіллі, позиціонує найкраще із написаного у збірник. Читачі області мають знати своїх письменників не тільки за прізвищами, а й за творчими здобутками. Окрім того, у такому збірнику вміщується абсолютно все: інформація про життєвий шлях автора, його трудову, видавничу та громадську діяльність, нагороди, назви творів.
Перегляньте також:
- Генеральний директор ТРЦ “Подоляни” Михайло Ібрагімов серед номінантів “Гордості Тернопілля”
- Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола брав участь у Всеукраїнському форумі «Майбутнє України в руках молоді»
Книгу Богдана Мельничука складають вибрані поетичні та прозові твори, афоризми, життєпис, бібліографія. Особисто мене вразив перелік нагород письменника, кількість написаних книг (90 – тільки художніх!), публіцистичних і краєзнавчих книжок, понад 40 п’єс та інсценізацій, поставлених у театрах України. Богдан Мельничук заслужений діяч мистецтв України. Член Національних спілок журналістів, письменників, краєзнавців України, Наукового товариства ім. Т. Шевченка. Він лауреат премій: літературних-міжнародних імені Григорія Сковороди, Фонду Воляників-Швабінських при фундації УВУ; всеукраїнських імені Ірини Вільде, імені Романа Завадовича; обласних: імені Уласа Самчука, імені Станіслава Дністрянського, імені Ярослава Стецька; літературно-мистецьких всеукраїнських імені Братів Богдана і Левка Лепких, імені Іванни Блажкевич. Його твори відзначені на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» у всіх можливих номінаціях «Драми», «Романи», «Кіносценарії», «Пісенна лірика» і «Твори для дітей». У книжці використані екслібриси роботи заслужених художників України Ярослава Омеляна та Євгена Удіна і художника Миколи Дмітруха.