Заява про крадіжку двоколісного транспортного засобу надійшла до співробітників Теребовлянського райвідділу внутрішніх справ. Жителька села Кам’янка повідомила, що вночі з її господарства викрали скутер.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Працівники міліції оперативно встановили особу крадія. Ним виявився 28-річний односельчанин потерпілої.
Чоловік давно мріяв про скутер. Тому, помітивши такий транспортний засіб біля будинку односельчанки, вирішив викрасти його та покататися. Уночі пробрався на подвір’я та викрав скутер.
Проте покататися на двоколіснику не встиг. Чоловік не міг завести скутер, тож просто сховав його, а коли дізнався, що за скоєне його вже розшукують правоохоронці, злякався і декілька днів не приходив додому – переховувався в лісі.
Згодом горе-крадій вирішив непомітно повернути скутер власниці. Вночі залишив «залізного коня» біля воріт її будинку. Однак уникнути таким способом відповідальності за скоєне чоловікові не вдалося.
Щодо підозрюваного слідчим відділом Теребовлянського райвідділу міліції відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України – крадіжка.
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області