Жителька Чортківської громади Марія Гевко відзначила 90-річний ювілей
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 14 Травня, 2026 о 15:19
06.06.2026
23:12:50
Жителька села Біла Марія Гевко відзначила поважний 90-річний ювілей.
Привітати іменинницю від імені Чортківської громади завітав начальник управління соціального захисту і охорони здоров’я Ігор Грицик.
Пані Марія 25 років працювала у колгоспі, виховала п’ятьох дітей. Сьогодні вона має семеро онуків та десятеро правнуків.
У громаді щиро привітали ювілярку та побажали їй міцного здоров’я, Божої ласки, родинного тепла і ще багато щасливих років життя.
15:30, 17 Травня, 2026
16:22, 13 Травня, 2026
18:12, 19 Квітня, 2026