Жителька Чортківської громади Марія Гевко відзначила 90-річний ювілей

Опубліковано:
14 Травня, 2026 о 15:19
Жителька Чортківської громади Марія Гевко відзначила 90-річний ювілей
Жителька Чортківської громади Марія Гевко відзначила 90-річний ювілей

Жителька села Біла Марія Гевко відзначила поважний 90-річний ювілей.

Привітати іменинницю від імені Чортківської громади завітав начальник управління соціального захисту і охорони здоров’я Ігор Грицик.

Пані Марія 25 років працювала у колгоспі, виховала п’ятьох дітей. Сьогодні вона має семеро онуків та десятеро правнуків.

У громаді щиро привітали ювілярку та побажали їй міцного здоров’я, Божої ласки, родинного тепла і ще багато щасливих років життя.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Чортківська міська рада
Теги: #90-річна жителька, #біла, #чортківщина
Статті
Інтерв'ю
розмова з Анною Тарасенко
15:29, 6 Червня, 2026

“Він на фронті захищає країну”: історія дружини Героя в проєкті “Такі часи”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: