enerhetyk-ua Вуличне радіо
Юрій Гаврилечко
Юрій Гаврилечко

к.н. з державного управління

Збільшення в Україні кількості мільйонерів – це об’єктивний фактор

У питанні різкого збільшення кількості мільйонерів в Україні йдеться про об'єктивні фактори.

Опубліковано:
10 Травня, 2025 о 23:13
Гроші
Гроші.

Зарплати в державному секторі впродовж року зросли майже вдвічі, до того ж непропорційно. Так само вони зросли в керівників органів місцевого самоврядування. При цьому це не так і сильно вплинуло на середню зарплату звичайних чиновників.

Тож основна причина, скоріше за все, саме в цьому. Бо якогось суттєвого зростання заробітних план в інших галузях просто немає.



Якщо ми візьмемо найбільші сайти з пошуку вакансій, то середні заробітні плати, які там пропонують, впродовж року також фактично не зросли. Вони залишаються в межах 21-23 тисяч гривень на місяць.

Зазначу, врешті, що гривневий мільйонер — це той, хто отримує трохи більше 80 тисяч гривень на місяць. Якось так. Жодних «підпільних мільйонерів Корейко», які раптово вирішили задекларувати свої статки, у нас немає, тож ключовою причиною я вважаю саме зростання у державному секторі.

Юрій Гаврилечко

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: ua.news
Теги: #блог, #гроші, #декларації, #економіка, #мільйонер, #податкова
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Варикоз – це хвороба, котру не можна ігнорувати, – лікар-флеболог з Тернополя Орест Мельник
18:43, 27 Червня, 2025

Варикоз – це хвороба, котру не можна ігнорувати, – лікар-флеболог з Тернополя Орест Мельник

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: