enerhetyk-ua Вуличне радіо

Збаражчина знову в жалобі: у госпіталі помер Богдан Язловецький

Опубліковано:
1 Жовтня, 2025 о 22:17
Загинув Герой з Тернопільщини
Загинув житель Тернополя. Фото з відкритих джерел

До Збаразької громади надійшла трагічна звістка. 29 вересня, під час лікування у госпіталі, помер військовослужбовець Богдан Язловецький, мешканець села Іванчани. Йому було 55 років.

Про непоправну втрату повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський.



Богдан Язловецький, 1969 року народження, мужньо боронив Україну на посаді командира зенітного кулеметного відділення. На жаль, хвороба чи наслідки поранення обірвали його життя.

«Із глибоким сумом повідомляємо, що Збаражчина вчергове втратила земляка, мужнього українського захисника», — йдеться в офіційному повідомленні.

Прощання з Героєм відбудеться протягом двох днів:

Зустріч траурного кортежу та спільна молитва заплановані на 2 жовтня о 13:00 у Сквері Героїв у Збаражі.
Після цього колона вирушить до рідного села воїна — Іванчани.
Чин похорону відбудеться 3 жовтня об 11:00.
Мешканців громади закликають прийти та віддати останню шану захиснику, який боровся за свободу та незалежність України.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #свічка, #язловецький
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер
10:20, 30 Вересня, 2025

Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: