Через Тернопіль будуть везти тіло Сергія Чури, якого так і не змогли врятувати медики Харківського військового шпиталю. За словами волонтерів, попрощатися з бійцем можна буде на Збаразькому КП.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Обласний військовий комісаріа оприлюднив орієнтовну годину, коли “вантаж 200” має прибути до Тернополя. Сподіваються, що тернополяни зможуть зустріти і попрощатися з героєм близько 7.00 ранку. Після цього тіло для захоронення відправлять на Теребовлянщину у село Лошнів.
– Помер Сергій Чура 16 листопада у військовому госпіталі Харкова, куди потрапив після отриманого вогнепального поранення, – повідомляють в Тернопільському обласному військовому комісаріаті. – Він був рядовим військової частини пп В4673.