Тернополяни завтра зможуть досхочу наїстися кавунів. В обласному центрі проводитимуть змагання на швидкість поїдання великих ягід, – пише “Файне місто”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Змагання на швидкість кавунів проводитимуть у неділю 18 вересня на стадіоні школи №9 (Макаренка, 1а). Жителям обласного центру та гостям міста радять не пропустити цю подію.
«Такого у нашому місті ще не було. Це має бути справжнє кавунове свято. У програмі: командне поїдання кавуна на швидкість, дитяча олімпіада. А родзинкою свята має стати вибух велетенського кавуна. На цьому святі тернополяни зможуть провести час весело і корисно. Оскільки кавун – це дуже корисно», – розповідає співорганізатор заходу Андрій Білогірський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ці вихідні на тернополян чекає багато цікавого
До речі, участь у змаганні з поїдання кавуна безкоштовна. Організатори сподіваються, що на свято прийде багато дітей.