У Тернополі 5 жовтня з 14.00 до 15.00 години проводитимуть річну комплексну перевірку системи централізованого оповіщення цивільного захисту області. Включать усі електросирени міста та передачу мовної інформації по радіотрансляційній мережі області.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Ца перевірка пройде згідно з розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 29 січня 2016 року №30-од «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Тернопільської області на 2016 рік» – повідомляють в управлінні надзвичайних ситуацій Тернопільської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернополянам радять завтра одягатися тепло та брати із собою парасольки
«Така перевірка є обов’язковою, і вважаю, що сьогодні систему централізованого оповіщення цивільного захисту області треба обов’язково випробувати, і навіть частіше, ніж заплановано. Адже нині такий час, що не здивуєшся, якщо у місті зазвучить сирена і сповістить про тривогу, як не як в державі війна. І на випадок небезпеки, система оповіщення повинна бути справною і працювати на відмінно», – каже тернополянин Микола Шведецький.