Замість слідкувати за дотриманням закону "Опора" його порушує?
- Опубліковано: Антон Веселий
- —
- 22 Вересня, 2015 о 22:45
22.07.2026
02:30:57
Сьогодні роботу Тернопільської міської ТВК фактично на пів дня паралізували активісти громадського руху “Опора”. Представившись журналістами газети “Точка опори”, вони просили в голови Тернопільської міської виборчої комісії надати їм інформацію про дату, час і місце проведення зборів (конференції) місцевих організацій партій, на яких буде висунуто кандидатів для участі у виборах 25 жовтня 2015 р.
Голова комісії відмовив, оскільки в законі “Про місцеві вибори” відсутня норма про оприлюдення даних, які вимагали представники “Опори”, і порадив їм звернутися до самих партій, будучи готовим надати перелік партій, що проінформували ТВК про проведення своїх зборів з висунення кандидатів в депутати.
Зазначимо, що в Законі передбачена також норма, відповідно до якої партії (а не ТВК) зобовязані публікувати в ЗМІ інформацію про дату, час і місце проведення зборів (конференції) місцевих організацій партій, на яких буде висунуто кандидатів для участі у виборах.
15:00, 20 Липня, 2026
09:43, 16 Липня, 2026
16:44, 14 Липня, 2026