Зафіксовано активні спроби вплинути на результати "100 кращих тернополян"

Опубліковано:
21 Квітня, 2015 о 15:29

Раді повідомити про високу ефективність роботи автоматизованої системи аудиту зібраних даних голосування.


Під час першого етапу проекту (етапу висунень кандидатів) нами було апробовано та удосконалено систему автоматизованої обробки голосів з врахуванням найрізноманітніших факторів. Станом на сьогодні, усього працює 12 алгоритмів та фільтрів виявлення ознак фіктивності та/або спроб накруток.  
В останній тиждень праймерізу після оприлюднення нами інформації про відсутність політиків у першій п’ятірці, ми помітили різкий стрибок активності підтримки окремих кандидатів. Темпи голосувань настільки великі, що вручну відслідковувати підозрілі активності практично нереально. Тому покладатись доводиться на правильність закладених алгоритмів обробки даних, котрі виявляють і підказують нам про підозрілі чи неприродні підтримки. Система автоматизованого аудиту на практиці показала точність вищу за 90% (що було перевірено під час аудиту першого етапу проекту), хоча ми розраховували хоча б на 60-75%.

 


 
Якщо протягом більш ніж трьох тижнів фінального етапу проекту було ідентифіковано лише чотирьох кандидатів, по котрих виявлялась переважно фіктивна підтримка, то за 6 днів до завершення голосування додалось ще дев’ять номінантів з «штучними» голосами, серед котрих, на жаль, є відомі представники влади, політики, депутати та громадські діячі.

Хочемо вірити, що більшість спроб здобуття фіктивних голосів ведеться без відома самих кандидатів, які дійсно можуть бути чесними та порядними людьми.

Переконані, що люди, котрі претендують на звання «кращих тернополян», розуміють різницю між поняттями «змагання рівнів довіри/підтримки» та «колекціонуванням авторизованих sms-голосувань».

Поради усім учасникам нашого змагання: Агітуй! Закликай! Рекламуй!

 

Але НЕ НАМАГАЙСЯ НАДУРИТИ!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #100 кращих тернополян, #віктор гурняк, #народний праймеріз, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: