Забудовники добралися до водоспадів

Опубліковано:
30 Жовтня, 2014

Органи прокуратури області перевірили  додержання вимог законодавства під час надання та забудови земель водного фонду і рекреаційного призначення, здійснення державного контролю у цій сфері.


Виявлено  непоодинокі факти самовільного захоплення земельних ділянок водного фонду, їх безгосподарське використання та забудова, порушення посадовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування встановленого законодавством порядку надання їх у власність або в оренду.

Так, голова  Кременецької районної державної адміністрації  видав розпорядження  за яким  землі  ставків на території району передано в оренду на 20 років   товариству з обмеженою відповідальністю без проведення земельних торгів.

 

Прокурор Заліщицького району встановив  факт незаконного  будівництва господарських  споруд на території Червоноградського водоспаду площею 0,7 га, який віднесений до унікальної гідрологічної пам’ятки природи та є об’єктом природно-заповідного фонду.

 

На даний час,  органи влади та місцевого самоврядування не забезпечили  організацію робіт по проведенню інвентаризації земель водного фонду, відведення і перенесення меж водоохоронних зон і прибережних захисних смуг вздовж водних об’єктів, що призводить до їх хаотичної забудови та заподіяння шкоди водним об’єктам.

 

Додатково: у  2014 році  органи прокуратури області розпочали  3 кримінальні провадження за факами порушень використання земель водного фонду, задоволено 3 позови у цій сфері, загальною вартістю 200 тис. грн.; за результатами документів прокурорського реагування  до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 осіб.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: