enerhetyk-ua Вуличне радіо

За перші три дні роботи нова тернопільська поліція досягла неймовірного результату

Опубліковано:
21 Березня, 2016 о 08:53

Галас зауважує, що після урочистої присяги, яка відбулася 13 березня, нова патрульна поліція у Тернополі працювали лише два вихідні дні та три робочих (понеділок-середа).

 



А уже за четвер – в області жодного ДТП.

 

Звичайно, що дані про відсутність аварій за одну добу, це ще не показник, але проїхавшись власним авто по Тернополю, деякі речі стають помітними – водії уже не паркуються де заманеться (на перехрестях, біля пішохідних переходів, на зупинках громадського транспорту тощо).

 

Відтак, іншим учасникам дорожнього руху це не створює дискомфорту і не спричиняє аварійних ситуацій. Поменшало також і любителів перевищити швидкість або підрізати інше авто, щоб продемонструвати чи то свою перевагу, чи просто дурість.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
В'ячеслав Хостікоєв про магію театру та феномен "Конотопської відьми"
07:43, 2 Липня, 2025

«Конотопська відьма»у Тернополі: В’ячеслав Хостікоєв поділився секретами успіху в ефірі Ух-радіо

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: